• II. KOLO PRIJÍMACÍCH POHOVOROV 2024

  Týmto si Vám dovoľujeme oznámiť, že naša škola SSOŠ DK, uskutoční II. kolo prijímacích pohovorov pre žiakov, kt. sa z rôznych príčin nedokázali umiestniť na strednú školu, dňa: 20.06.2024 o 08:00 hod. v budove školy. V prílohe nájdete zoznam učebných aj študijných odborov, kde máme ešte voľné miesta na štúdium. 

  Naša škola ponúka aj internát.

  V prípade záujmu okamžitej prehliadky, disponuje škola virtuálnou prehliadkou školy TU: https://sukromnaskolazemko.edupage.org/text23/

   

  2_KOLO_PRIJIMACICH_POHOVOROV_20_06_2024.pdf

 • 16. - 17. máj 2024 PČOZ MS Kozmetik

  Srdečne gratulujeme všetkým maturantom k úspešnému zvládnutiu praktickej časti MS.

 • 16. máj 2024 PČOZ MS Vlasová kozmetika

  Srdečne gratulujeme všetkým maturantom k úspešnému zvládnutiu praktickej časti MS.

 • 15. - 17. máj 2024 PČOZ MS Operátor drevárskej a nábytkárskej výroby

  Srdečne gratulujeme všetkým maturantom k úspešnému zvládnutiu praktickej časti MS.

 • 9.5.2024 Májová kvapka krvi

  Naša škola sa opätovne zapojila do darovania krvi. Všetkým darcom ďakujeme, ktorí sa zúčastnili odberu, čím podporili dobrú vec: "Daruj život - zachráň život."

 • Výsledky prijímacieho konania, školský rok 2024/2025.

  U - USPEL

  N - NEUSPEL

 • Akreditované vzdelávanie, odbor 6446 K Kozmetik

  SSOŠ Dolný Kubín v dňoch od 23.04.2024 do 26.04.2024 zorganizovala akreditované vzdelávanie pod vedením lektorky Mgr. Lucie Bajcurovej v rozsahu učiva "Trvalá na riasy", "3D mihalnice" a "Laminácia obočia" pre všetky žiačky odboru kozmetik. Účastníčky získali certifikáty akreditované Ministerstvom školstva, za čo im blahoželáme a prajeme im, aby nadobudnuté nové vedomosti, zručnosti a skúsenosti v oblasti kozmetiky dobre zúročili v ďalšom období. Touto cestou SSOŠ Dolný Kubín ďakuje všetkým zúčastneným. 

 • 18.4.2024 Deň narcisov: Pripnime si malý kvietok za všetkých, ktorí bojujú zo zákernou chorobou.

  Milí rodičia a priatelia našej školy,

  Liga proti rakovine pomáha na Slovensku onkologickým pacientom a ich blízkym už 34 rokov aj vďaka známej zbierke Deň narcisov. V tento deň, pripnutím kvietku narcisu, môžeme vyjadriť spolupatričnosť onkologickým pacientom a dobrovoľne ich finančne podporiť.

  Viac o možnostiach prispenia ako i konkrétnej pomoci onkologickým pacientom, ktoré realizuje Liga proti rakovine nájdete na www.dennarcisov.sk

 • Rodičovské združenie 17.4.2024

  Vážení rodičia,

  pozývame Vás na rodičovské združenie, ktoré sa bude konať

  • v stredu 17.4.2024,
  • v čase od 13.00 - 16:00 hod. v učebniach našej SSOŠ.
  • rodičia sa môžu informovať aj telefonicky u triedneho učiteľa

  Tešíme sa na Vás !!!

  Mgr. Peter Zemko - riaditeľ

 • apríl 2024: Výstava obrazov v MsKS v Dolnom Kubíne - Magdaléna Dančová

  Opäť sme sa kultúrne vyžili. Obdivovali sme obrazy umelkyne Magdalény Dančovej, Meggy art.

 • Veľkonočné prázdniny

  Riaditeľstvo školy oznamuje rodičom a žiakom, že veľkonočné prázdniny sa začínajú vo štvrtok 28. marca 2024 a končia sa v utorok 2. apríla 2024. Vyučovanie po prázdninách sa začína 3. apríla 2024.

  Všetkým želáme krásne a pokojné veľkonočné sviatky.

                                                                    kolektív  SSOŠ DK

 • 28.3.2024 Deň učiteľov

  Prajeme všetkým učiteľom veľa zdravia, trpezlivosti, tvorivých síl, pracovného elánu a osobného šťastia.

  Nech učenie je pre vás stále výzvou, radosť z práce hnacím motorom, tvorivosť krídlami a škola hrou, ktorá vás bude ešte dlho baviť.

 • 26.3.2024 projekt "Oravská raketa"

  Naša škola sa zapojila do projektu ORAVSKÁ RAKETA, ktorý sa sa zameriava na podporu kvalitného vzdelávania mladých. Tento projekt pomáha rozvíjať tvorivosť a podnikavosť, kritické myslenie a občiansku angažovanosť.

  Dievčatá z nadstavbového ročníka (trieda II.N, odbor vlasová kozmetika) predstavili veľmi zaujímavý projekt Hair – Girls v spolupráci s Centrom sociálnych služieb Brezovec. Hlavnú cenu – výlet do Bruselu, síce nevyhrali, ale získali nové skúsenosti ako pracovať v tíme. Dobrý pocit, že urobili naše okolie krajším, určite stojí za 🙂. 

 • 26.3.2024 kadernícka súťaž v Martine na tému "VESMÍR"

  Dňa 26. 03. 2024 sa naša škola zapojila do kaderníckej súťaže: "SKÚSME TO CEZ VESMÍR", ktorú organizovala SOŠ obchodu a služieb v Martine. Súťaže sa zúčastnilo 8 súťažiacich zo stredných škôl v ŽSK.

  Účesy boli mimoriadne nápadité, svojské a originálne. Ich autorky kreatívne, zručné a nadané. Nezamerali sa len na účes, ale téme zodpovedal celý vzhľad modelky – líčenie, oblečenie, obuv. Všetky dievčatá ukázali svoje nadanie, osobitosť a kreativitu, čím získali nové praktické zručnosti a skúsenosti.

  Ďakujeme našim dievčatám za skvelú reprezentáciu. Hlavne Karin Gondovej z II.B triedy, odbor kaderník a modelke Michaele Smoleňovej z III.A triedy, odbor kozmetik. Samozrejme veľká vďaka patrí aj masterke OVY. 

 • 22.3.2024 Biblická olympiáda

  Žiačky z II.A triedy, odbor kozmetik sa zúčastnili biblickej olympiády, v ktorej získali krásne 3. miesto. Gratulujeme!

 • "Mladý stolár 2024"

  Súkromná SOŠ v Dolnom Kubíne sa aj tento rok zúčastnila súťaže zručnosti drevárskych odborov pod názvom "Mladý stolár 2024", v Žiline na SOŠ Sv. Jozefa Robotníka, dňa 21.3.2024. Našu školu vzorne reprezentovali žiaci 3. ročníka učebného odboru stolár František Grobarčík a Stanislav Strapec. 

 • Naša škola a ponožková výzva

  Rozdielne ponožky symbolizujú Svetový deň Downovho Syndrómu, pretože ľudia s Downovým Syndrómom majú o jeden 21. chromozóm v tvare ponožky naviac. Ponožková výzva sa každoročne koná 21. marca. Tento deň sa na znak oslavy ľudskej jedinečnosti nosia dve rozdielne ponožky. Cieľom výzvy je šíriť povedomie o ľuďoch s Downovým syndrómom. Práve vďaka informovanosti a pozitívnemu príkladu z osobnej skúsenosti môže každý z nás búrať predsudky a pomôcť im, aby sa stali rovnocennými členmi spoločnosti a mohli realizovať svoje sny – žiť plnohodnotný život.

  Aj naša škola sa zapojila do ponožkovej výzvy. Ďakujeme všetkým zúčastneným.

 • 21. marec: Ponožková výzva - svetový deň Downovho syndrómu

  21. marec je svetový deň Downovho syndrómu. Svoje sympatie a podporu ľuďom s DS môžete vyjadriť obutím ponožiek rôznych farieb. Viac info na:

  https://downovsyndrom.sk/v16/ponozkova%20vyzva

 • marec 2024: Naša škola v TV DK

  Naše šikovné kaderníčky zachytené Televíziou mesta Dolný Kubín. Viac na: 

  https://www.youtube.com/watch?v=sUq-JQzwINU&list=PLDeOnyHgPfsxb7IGuvLjqkjxhNz3u8ECu&index=5

   

 • Oravská galéria a Florinov dom

  Počas písomnej časti maturitnej skúšky sa žiaci našej školy zúčastnili výstavy 3 umelcov v Oravskej galérii. Fotograf Vladimír Židlický zobrazuje vo svojej tvorbe nahé ľudské telá. Mladý oravský výtvarník Rudolf Suran sa venuje grafike, akvarelom a dokonale prepracovanej maľbe húb. Marek Ormandík zaujal našich študentov hlavne svojimi veľkoformátovými obrazmi (obraz Tanec smrti má až 7,2m). Mali sme možnosť obdivovať aj sochárske diela Milana Ormandíka.

  Navštívili sme aj Florinov dom, kde sme mali môžnosť vidieť výstavu dejín zdravotnej starostlivosti na území Oravy. Študenti sa oboznámili s liečením a s významnými oravskými lekármi a ľudovými liečiteľmi v minulosti. 

strana:

Novinky

Kontakt

 • Súkromná stredná odborná škola
  SNP 1202/14
 • 043 5526 602
  0911 040 266

Fotogaléria