Kontakt

 • Súkromná stredná odborná škola
  SNP 1202/14
 • 043 5526 602
  0911 040 266

Mapa

Nedeľa 3. 12. 2023
Počet návštev: 1554996

Vitajte na stránkach našej školy

 

Novinky

 • Vážení rodičia,

  pozývame Vás na rodičovské združenie, ktoré sa bude konať

  • vo štvrtok 30.11.2023,
  • v čase od 13.00 - 16:00 hod. v učebniach našej SSOŠ.

  Tešíme sa na Vás !!!

  Mgr. Peter Zemko - riaditeľ

 • Dňa 21.11.2023 sa vybraní študenti našej školy zúčastnili na treťom ročníku celoštátneho online vysielania READYCON Slovensko 2023, na tému:

  Trendy v informačných technológiách.

  V spolupráci s odborníkmi z praxe priniesli renomovaní rečníci našim študentom informácie o kľúčových trendoch a zaujímavých firmách vo vybraných odboroch, s cieľom objavovať budúcnosť pracovného trhu, pomôcť študentom v príprave na budúci svet práce a podporiť ich plynulý prechod od školskej lavice k zmysluplnej pracovnej pozícii.

 • Študenti našej školy (triedy I.A, II.A, II.B, III.A, I.N, II.N) boli 13. až 15. novembra 2023 pozrieť práce oravských výtvarníkov (J. Kevešová, B.M. Kolčáková, D. Marček, E. Soukupová, P. Martiš, M. Kostrošová, N. Jányová, A. Žákovičová, B. Jánoš, D. Marček, J. Mazúr, A. Šimáková a ďalší), ktorí sa združujú v priestoroch Oravskej knižnice A. Habovštiaka; ako techniky sú využité najmä kresba (uhoľ, tuš, pero, pastel), maľba (akryl, olej, akvarel), grafika (suchá ihla), fotografia (kyanotypia), kombinované techniky, sklo v kombinácii s kovom, gvaš; z námetov prevláda portrét, figurálna kompozícia, krajina, ročné obdobia, rastlinné i kvetinové motívy, abstrakcia, architektúra, zátišie.

 • V dňoch 10. – 11. novembra 2023 sa na výstavisku Incheba konal populárny medzinárodný veľtrh kozmetiky INTERBEAUTY. Desiatky vystavovateľov ponúkali zaujímavé produkty určené pre krásu, zdravie a dobrý pocit. Konali sa aj vynikajúce šou, v rámci ktorých sa predviedli špičkoví vizážisti, kaderníci a manikéri. Talentovaní mladí ľudia si zmerali svoje zručnosti v rôznych súťažiach.

  V piatok 10. 11. 2023 sa tohto veľtrhu zúčastnili aj žiačky našej školy z učebného odboru kaderník, študijného odboru kozmetik a nadstavbového štúdia vlasová kozmetika, spolu s majsterkami odborného výcviku. Z výstavy si odniesli množstvo nových informácii, poznatkov a neopakovateľných zážitkov z oblasti kozmetiky a kaderníctva. Už teraz sa tešíme na nasledujúci veľtrh kozmetiky a kaderníctva Interbeauty Bratislava.

 • Naša škola nadviazala milú spoluprácu s Centrom sociálnych služieb Brezovec z Dolného Kubína v rámci októbra – mesiaca úcty k starším. Podarilo sa nám to zorganizovať dňa 9.11.2023, kedy klienti zariadenia navštívili náš kadernícky salón.

  Žiačky III. B triedy, odbor: kaderník a žiačky II. N triedy, odbor: vlasová kozmetika pod vedením majsteriek odborného výcviku sa postarali o celkovú úpravu vlasov, ale vyčarovali aj úsmev klientom uvedeného zariadenia.

  V tejto spolupráci budeme pokračovať aj naďalej.

 • Umelecká agentúra Amos si pre nás pripravila hudobno-výchovný program na tému SEX a LÁSKA. Venovali sa témam sexuálnej výchovy ako sú zodpovedné sexuálne správanie, sexuálna orientácia, menštruačný cyklus, pohlavné choroby a infekcie, promiskuita, ale aj randenie, výber partnera, láska, manželstvo, plánované rodičovstvo, či antikoncepcia. Atmosféra koncertu bola priateľská a prispôsobená mladým ľuďom, najmä výberom piesní. Spojenie spevu, gitarovej hudby, prezentácií a dvoch charizmatických hudobníkov – to skutočne zaujalo a bolo veľkým prínosom.

 • Jesenné prázdniny sú od 30. októbra do 31. októbra 2023. V škole sa uvidíme vo štvrtok 2. novembra 2023. Tešíme sa na Vás!

 • Dňa 24.10.2023 sme sa zúčastnili na Burze SŠ 2023 v priestoroch MsKS v Dolnom Kubíne. Žiaci, ktorí sa zúčastnili na Burze: trieda II.N - odbor Vlasová kozmetika, trieda II.A - dievčatá odbor Kozmetik. Žiačky ukázali svoju zručnosť pred očami verejnosti (návštevníkov), keď česali a líčili žiačky základných škôl. Všetkým ďakujeme za reprezentáciu.

 • Dňa 23.10.2023 sa študenti našej školy (maturitné a nadstavbové ročníky) zúčastnili divadelného predstavenia United Neighbours of London v anglickom jazyku.

  Tajomný list, ktorý dostanú obyvatelia bytovky, zamieša osudy všetkých nájomníkov a ukáže, aké dôležité je si pomáhať.

  Sedem poschodí, sedem nájomníkov, sedem osudov, anglický prejav s atraktívnymi dialektami, variabilná scéna, dynamická hudobná koláž a expresívne herectvo, to naozaj zaujalo a udržalo pozornosť až do konca.

Novinky

Kontakt

 • Súkromná stredná odborná škola
  SNP 1202/14
 • 043 5526 602
  0911 040 266

Fotogaléria